فلفل پاپریکا مفدار100گرم

307

جدید فلفل پاپریکا گالری تصاویر

محصول جدید

پاپریکا نه تنها وضعیت سلامتی بدن‌تان را بهبود می‌بخشد، بلکه هم‌چنین باعث بهبود ظاهر پوست‌تان نیز می‌شود. مجموعه‌ای غنی از آنتی اکسیدان هاو ویتامین‌های مفید برای زیبایی و سلامتی موجود در فلفل پاپریکا باعث شده‌اند مصرف این چاشنی برای پوست بسیار مفید باشد؛

210,000 ریال

3 قلم

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

تقریبا 100 گرم

فلفل پاپریکا

پاپریکا نوعی ادویه و یکی از محبوترین ادویه‌ها در جهان است. به علت مزه و عطر و خوش رنگی آن در انواع غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر چنانچه مشاهده کردید غذای شما خوش رنگ نیست کافیست کمی از پودر پاپریکا استفاده کنید.

پاپریکا، طعمی ملایم یا تند دارد. دارای طعمی متفاوت است. اگر چنانچه ذائقه شما به تندی عادت دارد می‌توانید از فلفل دلمه ای خشک شده و فلفل تند آسیاب شده بیشتری در آن استفاده کنید. پاپریکا در واقع یک نوع فلفل است با طعم های متفاوت شیرین، تند، دودی است و زمانی که به روغن گرم شده اضافه شود طعم آن مشخص خواهد شد.

پاپریکا

طریقه استفاده فلفل پاپریکا

پاپریکا را می‌توانید در انواع سالادها و غذاهای متفاوت مانند سوپ، مرغ، انواع خورش‌ها و ساندویچ ها مورد استفاده قرار دهید. این نوع ادویه دارای عطر و طعم خاصی هست. با اضافه کردن مقداری از آن در غذا؛ می‌تواند خوشرنگی خاصی به غذای شما بدهد.

البته پاپریکا را می‌توانید در سبزیجات بخار پز شده نیز اضافه کنید. با بکار بردن این نوع چاشنی طعم عالی به غذایتان داده خواهد شد.

اهمیت و فواید خواص پاپریکا

پاپریکا علاوه بر اینکه یک طعم دهنده خوبی هست از خواص متعددی برخوردار است.

1.درمان کننده زخم ها

2.ناراحتی پوستی را درمان خواهد کرد.

3.ناراحتی گوارشی را درمان می کند .

4.بهبود دهنده گردش خون در فولیکول مو ( جلوگیری از ریزش مو ) 

5.درمان بی خوابی

6.آرامش قلبی و جلوگیری از حمله قلبی

7.درمان کننده التهابات بدنی

8.دارای ویتامین آ و کمک کننده به سلامت چشمی

روش نگهداری پودر پاپریکا:

می‌توانید آنها را در کابینت نگه دارید( البته به مقدار کم ) و لازم به اینکه آنها را در یخچال نگه دارید نیست.

فوت کوزه گری:

اگر چنانچه پاپریکا خشک شده را  از روی حرارت ( آفتاب ، فر ، شوفاژ یا بخاری ) برداشتید، بعد از اینکه خنک شد، به سرعت آن را آسیاب کنید ، وگرنه رطوبت محیط را به خود جذب خواهد کرد و حالت نرمی بخ خود می‌گیرد و دیگر خوب آسیاب نخواهد شد و حالت دانه دانه درشت به خود خواهد گرفت.

پاپریکا منبعی غنی از ویتامینB6 است که به پیشگیری از ریزش مو کمک می‌کند. هم‌چنین، فلفل پاپریکا حاوی مقدار قابل توجهی آهن نیز هست که باعث آسان‌ شدن فرایند انتقال اکسیژن به فولیکول های مومی‌شود. این قابلیت با بهبود جریان خون در کف سر باعث کمک به رشد مو می‌شود.

مــحصولات مرتبط