عسل مریم نخودی هاکان (کلپوره)مقدار600گرم

154

محصول جدید

 گیاه کلپوره فعالیت معده را تحریک و برای درمان خانگی اسهال مفید است. در طب سنتی از جوشانده کلپوره برای درمان اختلالات دستگاه گوارش و دل درد استفاده می شود.

1,500,000 ریال

3 قلم

امتیاز خرید این کالا : 3 امتیاز امتیاز که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 45,000 ریال.

600

خواص عسل مریم نخودی (کلپوره):  

. گیاه کلپوره فعالیت معده را تحریک و برای درمان خانگی اسهال مفید است. در طب سنتی از جوشانده کلپوره برای درمان اختلالات دستگاه گوارش و دل درد استفاده می شود.

2. تسکین دردهای قاعدگی از خواص کلپوره است.

3. از ضماد گیاه دارویی کلپوره به عنوان انتی بادی برای مقابله با نیش حشرات استفاده می شود.

4. سرشاخه های گل دار کلپوره اثر مقوی، نیرو دهنده و ضد تشنج دارد و اگر گرد آن وارد بینی شود مخاط بینی را تحریک کرده و ایجاد عطسه می نماید.

5. درمان عرق کردن زیاد در هنگام شب از خواص گیاه دارویی کلپوره است.

6. کلپوره برای تقویت اعصاب، تقویت لثه ها و دستگاه گوارش مفید است و مصرفان به کاهش کلسترول و تری گلیسیرید خون کمک می کند.

7. کمک به درمان و رفع بیماری های دستگاه تناسلی و ادراری یکی دیگر از خواص کلپوره در درمان بیماری ها است.

8. از گیاه کلپوره در بلوچستان، هند و ایران برای رفع درد ناحیه قلب و قفسه سینه استفاده می شود.

9. از کلپوره برای بهبود جوش های بدن نیز می توان استفاده کرد.

مریم نخودی

عوارض احتمالی

برخی از عوارض مریم گلی شامل ایجاد مشکلات گوارشی ، استفراغ ، خس خس پوستی ، فشار خون بالا یا پایین و واکنش های آلرژیک می باشد که می بایست حد مصرف آن را رعایت کنید. دراین میان اثرات جانبی مصرف گیاه مریم گلی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در هضم و التهاب های پوستی شود.

خانم های بادار

خانم های که در دوره بارداری به سر می برند بهتر است از مصرف کردن مریم گلی پرهیز کنند چرا که باعث می شود تا انقباضات رحمی صورت گیرد ، انقباض رحمی باعث می شود تا ماهیچه های ادراری کوتاه شوند ، انقباضات رحمی در زنان منجر به سقط جنین می شود. پس بهتر است بدون مشورت با متخصص از مصرف مریم گلی در این دوران صرف نظر کنید.

مــحصولات مرتبط