صابون گیاهی مورد مقدار 172گرم

752

جدید صابون گیاهی مورد گالری تصاویر

محصول جدید

صابون گیاهی مورد ضد ریزش مو و به علت افزایش رشد مو مناسب برای رفع جوش صورت آقایان می باشد. این صابون مناسب انواع پوست به خصوص پوست چرب می باشد و باعث تقویت ریشه مو، همچنین افزایش توانایی بدن می شود. صابون مورد خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد و مانع بروز چین و چروک می شود.

710,000 ریال

مدل انتخابی موجود نداریم

امتیاز خرید این کالا : 1 امتیاز امتیاز که می تواند به کوپن تخفیف تبدیل شود 15,000 ریال.

تقریبا 200 گرم

صابون گیاهی مورد

ویژگی صابون مورد

اثرات ضد عفونی کنندگی

برخی باکتری‌ها و قارچ‌های ساپروفیت در شـــرایط مناسب (چربی پوست) فعال شده و با ترشح مواد حساسیت زا و نفوذ به پیاز مو باعث فساد و تخــــریب آن می‌گردند (ریزش مو). میرتول موجـود در بلفارول یک ضد قارچ و باکتری قوی است (بخصوص در گرم مثبت‌ها) و با اســتفاده از این اثر پوست و مو (موهای سر، ابرو و مژه) را کامـــلاً ضد عفونی کرده و صدمات ناشی از فعالیت عوامل مخرب فوق را از بین می‌برد.


اثرات ضد التهاب


موادی مانند رنگ‌ها، رنگبرها و مواد جانبی مربوط به فراورده‌های بهداشتی و حتی متابولیت میکرو ارگانیسم‌ها باعــــث حساسیت (التهاب و خارش) پوست می‌شوند. پوست ملتهب قادر به نگهداری پیاز مو (موهای سـر، ابرو و مژه) در بستر خود و ممانعت از ورود میکروب‌ها به سد خود نیست بنابراین علاوه بر ایجاد شوره موجب پژمردگی، رنگ پریدگی و نهایتاً ریزش آنها می‌گـــــردد. محلول مورت حساسیت و خارش را کاملاً از بین می‌برد و حتی موجب در مان جوش‌های سطح پوست می‌گردد.

مورد
اثرات نرم‌کنندگی


شوینده‌های غیر استاندارد باعث از بین رفتن و شســــــته شدن چربـی‌های مفید و ضروری پوست و موها و در نتیجه خشک و شکنندگی موها، حساسیت و خارش پوست می‌شوند. خشکی موها پوست باعث پوسته ریزی و در نهایت شوره می‌گردد. بلفــارول حاوی چربی‌های سبک و سریع الجذب است که فوراً جذب پوست شده و مو گـــــشته و عملاً جایگزین چربی‌های از دست رفته می‌شود.

مکانیسم اثر


به علت خواص ضد میکروبی و ضد التهابی میرتول، این فراورده باعث پاک شدن سطح پوست و ریشه موها از عوامل میکروبی اعم از قارچ و باکتری و همچنین از بین بردن التهابات ناشی از مصرف مواد شیمیایی و پاک کننده در موضع می‌گردد

با خرید هریک از شامپو صابون گیاهی، یک لیف با الیاف طبیعی به صورت هدیه عرضه می گردد.

صابون ابتدا بر روی لیف مالیده می شود و بعد لیف بر روی سر و بدن جهت استحمام استفاده می شود.

شامپو صابونهای گیاهی با داشتن چربی طبیعی و قلیای طبیعی مناسب برای پوست و مو می باشند و به همین جهت مورد توجه حتی حیوانات نیز می باشد و باید دور از دسترسی حیوانات قرار بگیرد.

صابونهای گیاهی با داشتن PH نزدیک به 7 نرم کننده خوبی هستند و متناسب با شرایط پوست می باشند.

 

مــحصولات مرتبط