سفید آب اعلا عافیت مقدار 200گرم

396

محصول جدید

بهترین لایه‌بردار طبیعی

رفع جوش‌ها و لک‌های پوست

 جلوگیری سرطان‌های پوستی

120,000 ریال

10 قلم

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

خواص سفید آب:

سفیدآب یا روشور چیست؟

سفید آب یا روشور در گذشته توسط عطارها و از گل سفید و نخاع برخی حیوانات (چربی حیوانی) تهیه می شد. زنان در دوران گذشته از سفیداب برای آرایش کردن و سفید نشان دادن آن استفاده می کردند. این ماده هنوز مانند گذشته سفید و گرد است و دارای بسته بندی شکیلی نیست و به صورت فله توسط عطارها فروخته می شود. سفیداب انواع مختلفی مانند سفیداب قلع و سفیداب سرب دارد که از سوزاندن فلزات قلع و سرب به دست می آیند.

سفیداب، بهترین بدن شوی، نرم کننده ی پوست، لایه بردار، کنترل کننده تعریق بدن و جوان کننده پوستاست که ضرری برای پوست ندارد اما متاسفانه در دست فراموشی است.

در گذشته از سفیدآب چه استفاده ای می کردند؟

همانطور که گفتیم در گذشته از سفیدآب تنها زمان حنمام نمودن استفاده نمی کردند بلکه از آن برای سفید کردن صورت استفاده می کردند. سفید آب یکی از اقلام آرایشی در زمان گذشته بوده است. احتمالا تا به حال اصطلاح سرخاب ـ سفیداب را که به لوازم آرایش زنانه اشاره دارد، شنیده اید. این اصطلاح به این علت بوده که زنان قدیم در کنار سرخآب برای زیبایی صورت و سفید کردن پوست از سفیدآب استفاده می کردند.

لایه برداری پوست

از سفیداب می توان برای لایه برداری پوست استفاده نمود. سفیداب با پاک کردن سلول های مرده باعث می شود، پوست مان نفس بکشد زیرا میلیون ها سلول در طول روز بر اثر فعالیت می میرند و باید از روی پوست پاک شوند. برای پاکسازی لایه مرده پوست و رشد سلول های جدید و زیبایی پوست لازم است هنگام استحمام مقداری سفیداب بر روی پوست مان بمالیم.

سفید آب

تمیز کننده ای بدون ایجاد حساسیت

اگر پوست شما به صابون ها و بدن شوی های شیمیایی حساسیت نشان می دهد، سفیدآب را جایگزین آن نمایید و برای تمیز شدن پوستتان از سفیدآب استفاده کنید، زیرا سفیداب حساسیت پوستی زیادی ایجاد نمی کند.

کنترل تعریق بدن

اگر بیش از حد عرق می کنید، در زمان استحمام مقداری سفیدآب به مناطقی از بدن که بیشتر دچار تعریق می شوند، بمالید و با دستماساژ دهید تا باعث کنترل تعریق بدن شود. خواهید دید که سفید آب با بهبودی سلول ها و جوان تر نمودن پوست شما باعث می شود مانند گذشته دچار تعریق نشوید.

خلاص شدن از شر جوش ها

جوش صورتممکن است به دلایل زیادی مانند تغیرات هورمونی تغییرات PH، مواد غذاییچرب و یا بیماری ها و داروهای خاص بر روی پوستتان ایجاد شود. اگر می خواهید از شرجوش ها و لک های پوست راحت شوید، از سفیداب استفاده نمایید زیرا سفیدآب باعث ضدعفونی شدن پوست و از بین رفتن میکروب ها و چربی های اضافه روی پوست و خلاص شدن از شر جوش های صورت و بدن می شود. برای درمان جوش با سفیدآب، سفید آب را تنها به نواحی که جوش دارد قرار داده و ماساژ ندهید.

مــحصولات مرتبط